Життя

Із запорізького «Металургу» звільнились 16 футболістів

Життя/Із запорізького «Металургу» звільнились 16 футболістів
Зберегти
Вигляд

Запорізький ФК «Металург» залишили 16 футболістів, про це повідомляється на сайті футбольного клубу.

«З тих, хто нинішнього сезону виступав за першу команду « Металурга», вже залишили клуб Тимофій Шеремета, Артур Кузнєцов, Роман Попов, Дмитро Гапончук, Єгор Демченко, Данило Ігнатенко, Ілля Корнєв, Роман Стефурак та Микита Татарков», - йдеться у повідомленні.

Окрім названих гравців, забрали свої трудові книжки й кілька футболістів, які представляли молодіжну та юніорську команди клубу. Так, попрощалися з «Металургом» Ахмед Алібеков, Вадим Шевчук, Владислав Пандурський, Станіслав Нечипоренко, Гліб Тішкін, Василь Глов'як і Павло Савеленко.

Звільнення пов'язані із процесом ліквідації ФК «Металург». Поєдинок проти київського «Динамо»,який відбувся 4 грудня, був останнім для гравців і тренерів запорізького «Металурга».

«Останнім повідомленням з клубу було те, що всім треба звільнятися після матчу з «Динамо». Приходити і писати заяву на звільнення. Це стосується не тільки гравців і тренерів, але і всіх працівників клубу. 17 грудня – останній день існування «Металурга», так як йде процес ліквідації» - заявив на післяматчевій прес-конференції головний тренер запоріжців Анатолій Чанцев.

Повідомлення про звільнення близько двох місяців тому були вручені всім гравцям, тренерам і співробітникам запорізького клубу.

/ Фото porogy.zp.ua

Пов`язані новини