Міністерство оборони Ізраїлю спільно з управлінням ракетного захисту Пентагону провело випробування системи протиракетної оборони The Arrow 3.

Про це повідомляє інтернет-портал ізраїльської газети Jerusalem Post з посиланням на військове відомство країни.

Запуск був проведений з військової бази Пальмахім в бік ракети-мішені Анкор, випущеної літаком ВПС над Середземним морем.

Нова система ПРО призначена, зокрема, для знищення іранських ракет Shihab 3, а також інших ракет великої дальності, підкреслює газета.

16 грудня 2014 міністерство оборони Ізраїлю повідомило про успішні випробування системи ПРО The Arrow 3. У повідомленні зазначалося, що це була перша частина випробувань, в ході яких було зроблено запуск ракети-мішені.

Проте рік тому, через годину після заяви міноборони Ізраїлю, агентство Reuters повідомило, що випробування провалилися: операторам не вдалося зафіксувати мету, і в останній момент запуск ракети-перехоплювача був скасований, а ракета-мішень впала в Середземне море.

The Arrow 3 здатні перехоплювати ракети, не маючи точних даних про їх місцезнаходження, і після виходу на орбіту швидко встановлюють, де знаходиться мета.

Поділитись: