Війна

Ракетні удари по Ізраїлю: підозрюють «Ісламську державу»

Війна/Ракетні удари по Ізраїлю: підозрюють «Ісламську державу»
Зберегти
Вигляд
lead
В напрямку ізраїльського міста Ейлат вночі було випущено чотири ракети, три з яких перехопила військова система «Залізний купол».

В напрямку ізраїльського міста Ейлат вночі 8 лютого було випущено чотири ракети, три з яких перехопила військова система «Залізний купол». Четверта ракета влучила у відкриту ділянку. Постраждалих наразі немає, повідомляє The Times of Israel.

Міська влада курортного південного міста Ейлат зазначає, що п’ятьох осіб внаслідок нічної атаки довелось медикаментозно заспокоювати, а одного з них госпіталізувати.

Згідно з заявою Армії оборони Ізраїлю, ракети були випущені з Синайського півострова в Єгипті.

Наразі ніхто не взяв відповідальність за атаку, проте у ній підозрюють осередок угруповання «Ісламська держава» Баїт аль-Макдіс, відомий раніше як Вілаят Синай. Це угруповання наразі воює із силами єгипетської армії.

Армія та поліція обшукала місцевість на предмет уламків від ракет. Фрагменти однієї з них були знайдені у басейні готелю.

Місцеві мешканці повідомляють, що чули сирену повітряної тривоги, після якої сталося кілька гучних вибухів.

Невдовзі після перехоплення ракет, голова південного командування Армії оборони Ізраїлю сповістив мера Ейлата, що місто в безпеці та може повертатися до повсякденного життя.

«Коли відбувається успішне перехоплення, місто швидко повертається до звичного режиму, оскільки народ розуміє, що місто під захистом», — зазначив голова міської поліції Ітсік Альфасі.

Ейлат — популярний у європейських туристів курорт на березі Червоного моря. Наразі місто переповнене відвідувачами.

Останнього разу ракетна атака Ейлата зі сторони Синайського півострова відбулась влітку 2014 року під час війни між Ізраїлем та Хамасом у Секторі Газа. Два заряди влучили у центр міста, поранивши 7 осіб.

Система протиповітряної оборони Ізраїлю «Залізний купол», U.S. Embassy Tel Aviv, Flickr

Раніше повідомлялося, що парламент Ізраїлю схвалив закон про легалізацію 4 тисяч одиниць житла, побудованих на Західному березі Йордану на землях, що знаходяться в приватному володінні палестинців.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини