По Голанських Висотах на північному кордоні Ізраїлю стався мінометний удар з боку Сирії. Армія оборони Ізраюлю завдала удару у відповідь.

По Голанських Висотах на північному кордоні Ізраїлю стався мінометний удар з боку Сирії.

Про це заявили в Армії оборони Ізраїлю, передає ABCnews.

Про ушкодження та жертви відомостей не було, але ізраїльська армія у відповідь вдарила по позиціях сирійських військових на Голанських Висотах по той бік кордону.

Військові переконані, що потрапляння снаряду на територію Ізраїлю відбулось помилково, у результаті похибки в боях між сирійським режимом та повстанцями, повідомляє Arutz Sheva 7.

Вони зазначили, що поцілили у відповідь саме по військах режиму Башара Асада.

«Армія оборони Ізраїлю не збирається терпіти будь-яких атак на ізраїльський суверенітет або безпеку громадян, і вбачає у сирійському режимі відповідального за те, що сталося на нашій території», — йдеться у повідомленні.

Сирійський уряд у свою чергу заявив, що Ізраїль та його західні союзники допомагають угрупованню Такфірі, яке б’ється проти режиму Асада, передає Press-TV.

Більше того, повідомляється, що сирійська армія перехопила велику поставку зброї та військового обладнання ізраїльського виробництва для антиурядового сирійського угруповання.

Ізраїль захопив Голанські Висоти, що належали Сирії, у 1967 році протягом Шестиденної війни, після чого ввів на них режим окупації, який так і не був визнаний міжнародною спільнотою.

Раніше повідомлялося, що невдовзі після цього на південь Ізраїлю була скоєна ракетна атака з боку Синайського півострова в Єгипті.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: