Кабінет Міністрів доручив Національній акціонерній компанії Нафтогаз України припинити імпорт природного газу з Росії. Про це на засіданні уряду сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

З його слів, це рішення обумовлене тим, що умови імпорту газу із країн Європейського Союзу наразі є більше вигідними і прийнятними, ніж запропоновані російським газовим монополістом.

Голова Нафтогазу Андрій Коболєв заявив, що компанія буде закуповувати російський природний газ лише для транзиту в Європу.

25 листопада голова Газпрому Алєксей Міллєр заявив, що російський монополіст припинив постачання природного газу в Україну.

Після чого директор з розвитку бізнесу Нафтогаз України Юрій Вітренко написав у Facebook, що Україна не має потреби в російському газі.

«Для тих, хто ще переживає з приводу таких заяв Газпрому, можу сказати, що у нас абсолютно нормальний рівень газу в підземних сховищах і є всі можливості для диверсифікації поставок газу. Тому нам поки що газпромівський газ просто не потрібен, особливо коли він банально дорожче європейського», - написав Вітренко.

Сьогодні також російська газета Коммерсант писала, що Росія припинила поставки вугілля в Україну.

Поділитись: