Війна

Кабмін обмежить перелік товарів для ввезення через лінію розмежування

1 березня, 2017 12:01
Війна/Кабмін обмежить перелік товарів для ввезення через лінію розмежування
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що після ухвалення Кабінетом міністрів України порядку ввезення та вивезення товарів через лінію розмежування на Донбасі, окремо буде прийнято перелік таких товарів.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що після ухвалення Кабінетом міністрів України порядку ввезення та вивезення товарів через лінію розмежування на Донбасі,  окремо буде прийнято перелік таких товарів.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Сьогодні ми розглянемо внесений Службою безпеки України порядок перевезення товарів і сподіваюся, що його приймемо. Наступна позиція — нам потрібно ухвалити це з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і Міністерством економіки — ось той мінімальний перелік необхідних компонентів і матеріалів», — сказав прем'єр в ході засідання Кабміну.

 Міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш зазначив, що треба забезпечити перевезення товарів між підприємствами.

«Порядок, підготовлений всіма відомствами зараз забезпечить пересування між підприємствами, які сприяють економічному росту і працюють в правовому полі. Навіть не може бути й думки, що щось там може працювати в тіні, йдеться про мінімальний перелік галузей: гірничо-збагачувальну, генеруючу та металобудівну», — сказав він.

Також, Начальник штабу — заступник керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України Генадій Кузнецов сказав, що ліки і їжу дозволяють перевозити тільки в гуманітарних вантажах.

«Ухвалення проекту врегулює перевезення товарів у зоні АТО. Забороняється перевозити товари туди й назад, за винятком харчових продуктів та ліків  у гуманітарних вантажах. Дозволяється: гірничо-металургійні товари, та об'єкти енергетики», — сказав він.

Мова йде про юридичних осіб, але поки не зрозуміло, чи стосуються обмеження автомобільних перевезень.

Нагадаємо, що про те, що список товарів буде переглянуто 16 лютого заявив президент України Петро Порошенко.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини