Політика

Кабмін піде у відставку в повному складі за рішенням Ради — Яценюк

Політика/Кабмін піде у відставку в повному складі за рішенням Ради — Яценюк
Зберегти
Вигляд

Кабінет міністрів України піде у відставку в повному складі в разі, якщо Верховна Рада України прийме рішення про його переформатування, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Ми чітко заявили наступне: ми всі прийшли однією командою, і ми будемо працювати далі однією командою, і якщо буде прийнято рішення про те, що ця команда повинна бути змінена, ми підемо всі разом», – заявив прем'єр на пленарному засіданні Верховної Ради під час години запитань до уряду.

«Але ми будемо боротися до останнього», – підкреслив Яценюк

Відповідаючи на запитання парламентаріїв, прем'єр зазначив, що якщо Верховна Рада не задоволена діяльністю Кабміну, то вона має конституційне право відправити уряд у відставку.

«У вас є конституційне право внести в парламент резолюцію про недовіру Кабінету міністрів. Будь ласка, скористайтеся цим правом - поставте на голосування питання про недовіру уряду. Якщо вона (постанова – ред.) набере голоси, ми з честю і гордістю передамо новому складу Кабінету міністрів відповідні повноваження. Зробіть цей крок –це вже буде ваша відповідальність», – заявив Яценюк.

/фото Громадське/Kocc Kazymko

Пов`язані новини