Кабінет міністрів України підтримав відставку глави «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна.

Кабінет міністрів України підтримав відставку глави «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна.

Відповідне рішення було підтримано на засіданні уряду. 

Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що з відставкою пана Войцеха, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України щойно отримало доручення невідкладно запустити процедуру проведення публічного конкурсу на нового керівника «Укрзалізниці». 

Сам Балчун висловив подяку прем'єр-міністру та українцям і заявив, що «триматиме кулаки за нову команду «Укрзалізниці», за подальші реформи і, зі свого боку, робитиме все, щоб реалізувати проекти компанії на міжнародних ринках».

«Укрзалізниця і Україна – назавжди у моєму серці», — написав він у Facebook.

Його обов'язки тимчасово виконуватиме перший заступник голови Міністерства інфраструктури Євген Кравцов. 

Нагадаємо, 9 серпня глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун написав заяву про звільнення. Прем'єр Гройсман повідомив, що очільник УЗ написав заяву за власним бажанням. 

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово критикував роботу Балчуна на посаді голови «Укрзалізниці». Міністр закликав звільнити його та передати «Укрзалізницю» в управління уряду.  Більше того, після звільнення Балчуна Омелян очікує розслідування щодо його діяльності на посаді. 

«Слід очікувати нових справ, ви знаєте — були звернення Генпрокуратури, НАБУ, Нацполіції за ті правопорушення, які були в роботі «Укрзалізниці» останнім часом», — сказав він. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: