Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про запровадження заходів із боротьби з неофіційним працевлаштуванням.

Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про запровадження заходів із боротьби з неофіційним працевлаштуванням.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 5 вересня, передає «Урядовий кур’єр».

Як зазначається, що дане розпорядження розробили у Міністерстві соціальної політики. Його мета — проведення детінізації трудових відносин, тобто боротьби з неофіційною зайнятістю та використанні схем, коли трудові відносини маскуються під відносини між підприємцями.

«Розпорядженням передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них змін з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, реалізація даного розпорядження уряду має посилити дисципліну сплати податків та єдиного соціального внеску.

Раніше в уряді спростили процедуру працевлаштування іноземців в Україні. Зокрема, це рішення скасовує можливість відмови у оформленні посвідки на проживання на підставі того, що дата в’їзду в Україну передує даті отримання дозволу на працевлаштування.

Раніше повідомлялось, що Україна та Польща домовились спільно боротися з шахрайством при працевлаштуванні українців.

У Польщі запустили офіційний сайт з пошуку легальної роботи для студентів з України та країн Східної Європи.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile