Кабінет міністрів України ухвалив постанову, якою розширив перелік будівельних робіт, які не потребують отримання дозволів Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 18 грудня.

Зокрема, уряд дозволив проводити перепланування квартир та офісів, якщо такі роботи не зачіпають несучі стіни будівлі. Для проведення таких робіт відтепер не потрібно отримувати дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції.

«Раніше перенесення стін в своїй квартирі потрібно було узаконювати — отримувати дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України, чекати на його отримання 3-6 місяців. Тепер такі роботи не потребують цих документів», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

Зазначається, що відповідні зміни мають значно спростити будівельні та ремонтні роботи не лише для громадян, але й для бізнесу.

22 березня Верховна рада схвалила закон, який дозволяє узаконювати побудовані без дозволу приватні будинки. За відповідне рішення тоді проголосувало 276 депутатів.

30 серпня в уряді почали узаконювати побудовані без дозволу малі будинки.

Поділитись: