Кабінет міністрів України ініціює підвищення прожиткового мінімуму в Україні до 3,2 тисяч гривень і має намір внести відповідну норму в проект державного бюджету на 2017 рік.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми пропонуємо, щоб у 2017 році мінімальна заробітна плата дорівнювала 3 200 грн», – сказав він.

За його словами, раніше в проект держбюджету передбачалося внести мінімальну зарплату в розмірі 1,6 тис. грн, однак уряду вдалося знайти можливості збільшити її в два рази.

При цьому також до рівня 3 200 грн в проекті держбюджету буде збільшено прожитковий мінімум. 

Прем'єр додав, що з 1 грудня цього року українські пенсії підвищаться на 10%.

«Наступний наш крок буде присвячений наведенню порядку в пенсійній системі. Нам треба забезпечити справедливий розподіл пенсійних коштів. Ми робимо перший крок, невеликий, але з 1 грудня ми піднімемо пенсії на 10%», - сказав Гройсман.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада направила Кабінету міністрів висновки та пропозиції до законопроекту про Державний бюджет України на 2017 рік для підготовки документа до другого читання.

15 вересня Кабінет міністрів вніс до парламенту законопроект про Держбюджет на 2017 рік. Уряд повторно внесе в Раду бюджет у листопаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми не ставимо ультиматумів. І не чекаємо ультиматумів від Верховної ради», — міністр фінансів про бюджет-2017

Поділитись: