Політика

Кабмін виділив 10 мільйонів гривень на допомогу людям в зоні АТО

Політика/Кабмін виділив 10 мільйонів гривень на допомогу людям в зоні АТО
Зберегти
Вигляд

Кабінет Міністрів виділив додатково 10 мільйонів гривень на придбання товарів першої необхідності для людей, які проживають у зоні АТО. Про це повідомив прем’єр Арсеній Яценюк на засіданні уряду.

За його словами, разом із міжнародними партнерами в фонді допомоги зібрано близько 6 мільйонів доларів, які знаходяться в управлінні Верховного комісара ООН.

«Ми як уряд України, президент України поставляємо товари першої необхідності у всі звільнені території. Ми як українська держава забезпечували і здатні забезпечити своїх громадян», - повідомив прем’єр-міністр.

Щодо так званого російського «гуманітарного конвою» Яценюк зазначив:

«Будь-які види гуманітарної допомоги Україна може приймати виключно в межах міжнародного права і виключно від Червоного Хреста (…) Рівень російського цинізму не має меж. Спочатку вони поставляють танки, «Гради», терористів, бандитів, які розстрілюють українців, а потім вони поставляють воду і сіль».

Він також доручив Міністерству інфраструктури, Мінагрополітики, МОЗ, МВС під керівництвом віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана вкотре сформувати колону, щоб передати товари першої необхідності на відповідні території. Арсеній Яценюк нагадав, що 270 тонн допомоги вже було поставлено в ці області.

Пов`язані новини