Економіка

Кабмін закупив 100 тисяч аркушів австрійського паперу за бюджетний кошт

Економіка/Кабмін закупив 100 тисяч аркушів австрійського паперу за бюджетний кошт
Зберегти
Вигляд

Кабінет міністрів закупив 100 тисяч аркушів австрійського паперу фірми «Mondi» преміум класу. Одну упаковку такого паперу в інтернеті продають за 73 гривні. Про це повідомляє Чесно.

В офісі «Український папір» повідомили, що австрійський папір «Mondi» IQ PREMIUM можна придбати і за 56 гривень. Товар схожої якості інших фірм коштує ще дешевше.

Нагадаємо, що влітку тодішній міністр Кабінету міністрів Остап Семерак анонсував перехід на електронний документообіг, а паралельний паперовий мав би вестися до 1 липня.

Наразі, за словами того ж Семерака, щомісяця Кабмін використовує до 1 мільйону аркушів. Цією кількістю паперу, за підрахунками Чесно, можна викласти дорогу від Києва до Кіровограда.

Та сама ситуація з використання паперу у Верховній Раді.

Депутатам нового скликання за кошт державного бюджету спеціально надруковали Конституцію України, Регламент Верховної Ради України, закон України «Про комітети Верховної Ради України», «Про статус народного депутата України», «Положення про помічника – консультанта народного депутата України», «Про порядок роботи з документами у Верховній Раді України» тощо, хоча всі ці документи можна знайти на сайті парламенту.

/фото Чесно

Пов`язані новини