УКРАЇНА

Кабмін збільшив пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу для населення

УКРАЇНА/Кабмін збільшив пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу для населення
Зберегти
Вигляд

Кабінет міністрів збільшив пільги для населення на придбання твердого палива до 2 тисяч гривень за тонну і скрапленого газу до 200 гривень за балон у 2016 році.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в понеділок, передає «Інтерфакс-Україна».

«Пропонується проект постанови щодо перегляду граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу для надання населенню пільг і житлових субсидій. Пропонується встановити граничний показник вартості твердого палива для надання пільг і субсидій у 2016 році на рівні 2 тис. грн на 1 тонну твердого палива, що на 23,5% більше, ніж в попередньому році, і 200 грн на один балон скрапленого газу», – сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, для фінансування заходів необхідно збільшити розмір субвенції з державного бюджету на 1,3 млрд грн, що доведе загальний обсяг субвенції на дані цілі до 2,5 млрд грн.

При цьому близько 450 тис. сімей, які вже отримали пільги і субсидії в 2016 році, зможуть отримати доплату у зв'язку з підвищенням пільг і субсидій.

Витрати будуть забезпечені за рахунок перерозподілу коштів на субсидії, які накопичилися на рахунках підприємств надають послуги з результатами опалювального сезону 2015-2016 років внаслідок теплої зими.

Пов`язані новини