Економіка

Кабмін збільшив Яценюку зарплату на 25%

Економіка/Кабмін збільшив Яценюку зарплату на 25%
Зберегти
Вигляд

Кабінет міністрів з 1 грудня збільшив посадові зарплати. Про це йдеться у розпорядженні уряду №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів».

Зокрема, підвищення стосується посадового окладу прем'єр-міністра, встановленого розпорядженням президента №22 від 8 січня 1992 року в розмірі 20 мінімальних заробітних плат.

«У межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов’язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій підвищуються на 25 відсотків посадові оклади керівних працівників, спеціалістів і службовців, розміри яких затверджено: розпорядженням Президента України від 8 січня 1992 р. № 22 «Про посадовий оклад Прем’єр-міністра України», - сказано в пункті 3 розпорядження.

Також, збільшені зарплати працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери з 1 по 25 розряди.

Пов`язані новини