Економіка

Кабмін звільнив Маркарову з посади уповноваженої з питань інвестицій

Мінфін
Економіка/Кабмін звільнив Маркарову з посади уповноваженої з питань інвестицій
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України звільнив міністерку фінансів Оксану Маркарову з посади урядової уповноваженої з питань інвестицій. Відповідно до закону, міністри не можуть паралельно обіймати інші посади.

Зазначається, що Маркарову призначили на посаду уповноваженої з питань інвестицій 8 серпня 2016 року. За цей час вона працювала над створенням Офісу із залучення та підтримки інвестицій, а також працювала над законами, які спрощують умови ведення бізнесу в Україні.

«Як урядовий уповноважений з питань інвестицій Оксана Маркарова відіграла важливу роль у створенні Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest. Протягом останніх двох років ми пліч-о-пліч працювали задля вирішення системних питань інвесторів та поліпшення бізнес-середовища», — повідомив голова наглядової ради Офісу із залучення інвестицій.

Нагадаємо, що Рада призначила Оксану Маркарову міністеркою фінансів України 22 листопада. За відповідне рішення проголосували 242 депутати.

Маркарова виконувала обов’язки міністра фінансів від часу відставки колишнього міністра Олександра Данилюка — 7 червня 2018 року

Після призначення на посаду міністерки фінансів, Маркарова також вийшла з наглядових рад державних банків.

Пов`язані новини