Кафе, що днями відкрилося у Будинку профспілок на столичному Майдані Незалежності, працює незаконно. Про це заявив керівник Департаменту благоустрою Київської міської державної адміністрації Дмитро Білоцерковець, передає «Українська Правда».

«Це кафе незаконне у зв’язку аварійністю будівлі. Там не може вестися жодної господарської діяльності, бо ця будівля після пожежі, вона небезпечна. Це підтверджено висновками міської комісії з питань надзвичайних ситуацій», - сказав Білоцерківець.

Як наголосив чиновник КМДА, «питання, чому там усупереч цьому відкривається кафе, треба ставити профспілкам, бо це вони здають приміщення в оренду».

Нагадаємо, на місці кафе російської мережі L-Kafa в Будинку профспілок у центрі Києва відкрили новий заклад – «Кафе на Майдані». У Держархбудінспекції запевнили, що не реєстрували жодних документів на реконструкцію приміщень Будинку профспілок під заклад громадського харчування.

Як відомо, більше 300 будинків Києва перебувають в аварійному або технічно незадовільному стані. З них близько 40% знаходяться у приватній власності.

/фото Mitray Lysenko via facebook

Поділитись: