Війна

Камбін затвердив перелік функцій військово-цивільних адміністрацій на Донбасі

Війна/Камбін затвердив перелік функцій військово-цивільних адміністрацій на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України затвердив перелік військово-цивільних функцій органів військового управління на тимчасово окупованій території

Кабінет міністрів України затвердив перелік військово-цивільних функцій органів військового управління на тимчасово окупованій території. Про це повідомляє «Урядовий портал».

Згідно з постановою №906, органи військового управління виконують наступні військово-цивільні функції:

- збір, узагальнення розвідувальної інформації в районах можливих бойових дій;

- організація функціонування територіальної оборони після повного відновлення конституційного ладу на окупованій території;

- проведення моніторингу стану важливих державних і військових об'єктів, розташованих на тимчасово окупованій території України;

- проведення моніторингу та аналізу демографічної ситуації з метою визначення потенційного людського мобілізаційного ресурсу;

- обмін інформацією з уповноваженими органами виконавчої влади у сфері державної та цивільної авіації з метою ведення обліку випадків порушення порядку використання повітряного простору.

Планується проведення спільно з державним підприємством «Український державний центр радіочастот» моніторингу стану використання радіочастотного ресурсу та телекомунікаційних мереж України користувачами, які знаходяться на тимчасово окупованій території країни.

Передбачена участь і сприяння діяльності Держприкордонслужби, СБУ і Нацполіції.

Крім того, включено сприяння Міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб і міжнародним гуманітарним організаціям у наданні доступу та проведенні гуманітарних операцій на тимчасово окупованій території України.

Також зазначено участь у проведенні евакуації громадян з населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, і тимчасово окупованій території країни.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко затвердив утворення військово-цивільних адміністрацій у Зайцевому, Золотому та Катеринівці.

Пов`язані новини