УКРАЇНА

Камбін збільшив фінансування стипендій на 500 млн гривень

УКРАЇНА/Камбін збільшив фінансування стипендій на 500 млн гривень
Зберегти
Вигляд

У проекті державного бюджету на 2017 рік передбачено збільшення видатків на виплату стипендій на 500 млн грн більше, ніж у попередньому році.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами Гройсмана, збільшення дозволить забезпечити виплатами всіх студентів.

«Ми маємо сьогодні у проекті бюджету на 2017 рік навіть збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн грн. Це означає, що ми покриємо стипендіями усіх тих, хто має на них право», — заявив Гройсман.

Разом з тим, він зауважив, що потрібно збільшувати мотивацію за успіхи у навчання, тому мають бути підсилені академічні стипендії.

Також стипендії передбачені для тих, хто потребує цього захисту через невеликий дохід своїх родин.

Раніше, в ефірі Громадського міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що стипендії у нинішньому їх розмірі не є фінансовою допомогою для українських студентів. 

Нагадаємо, Мінфін пропонує розділити стипендії на соціальні і академічні. Зараз Міністерство фінансів і Міністерство освіти і науки України обговорюють варіанти реформування системи виплати стипендій, щоб забезпечити ефективну витрату бюджетних коштів.

Раніше, заступник міністра фінансів Сергій Марченко заявив, що лише 25% з українських студентів, які навчаються на бюджеті та отримують стипендії, дійсно їх потребують.

Пов`язані новини