Канада виділила 13 мільйонів доларів на програму розвитку і підтримки угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Канада виділила 13 мільйонів доларів на програму розвитку і підтримки угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Про це повідомив директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос, передає «Інтерфакс-Україна». 

«Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але ми також вклали $ 13 млн. В програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю, ми також будемо зосереджуватися на різних секторах: IT, агропромисловому секторі, індустрії моди і т.д.», — сказав він під час прийому в Києві на честь набуття чинності угоди про ЗВТ.

Крім того дипломат зазначив, що угода про зону вільної торгівлі надасть можливості для розвитку, створення робочих місць і залучення інвестицій.

«Я думаю, що ця угода надасть великі можливості для обох країн. Вона дасть нові робочі місця, дасть нові можливості для розвитку та інвестицій, інновацій. Вона дуже важлива для обох країн. Також вона створює важливий трикутник ринкового розвитку і дозволить залучити інші ринки до України і Канади — ринки Європи і Північної Америки», — додав він.

Нагадаємо, 1 серпня набула чинності Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Документ скасовує 98% тарифів на експортовані до Канади українські товари. Для канадських товарів відразу буде скасовано 72% тарифів, а протягом 7-ми років безмитний експорт зросте до 98%.

Крім того, взаємно відкриваються ринки державних закупівель. Окремі розділи угоди захищають електронну комерцію і інтелектуальну власність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зона вільної торгівлі України з Канадою: переваги та зобов'язання.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: