УКРАЇНА

Канада надасть Україні $8,1 млн на розбудову Нацполіції

7 грудня, 2016 13:12
УКРАЇНА/Канада надасть Україні $8,1 млн на розбудову Нацполіції
Зберегти
Вигляд
Уряд Канади у 2017 році виділить Україні 8,1 мільйонів доларів на підвищення кваліфікації українських правоохоронців та сучасного технічного оснащення підрозділів

Уряд Канади у 2017 році виділить Україні 8,1 мільйонів доларів на підвищення кваліфікації українських правоохоронців та сучасного технічного оснащення підрозділів.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, 6,6 мільйонів доларів будуть спрямовані на підвищення кваліфікації українських правоохоронців фахівцями та тренерами канадської поліції.


mvs.gov.ua

Натомість 1,5 мільйони доларів передбачені для сучасного технічного оснащення поліцейських підрозділів та управлінь.

«Канада є надійним партнером та другом України у проведенні реформ та захисті територіальної цілісності нашої держави. Реалізація цього проекту є важливою для нас, адже спрямовується на розбудову Національної поліції, допоможе у підвищенні кваліфікації правоохоронців та впровадженні новітніх стандартів у роботі поліцейських», – сказав Аваков.


mvs.gov.ua

Як зазначається, підтримка буде надана через Канадську комерційну корпорацію — офіційну агенцію уряду Канади — діяльність якої координується міністерством міжнародної торгівлі Канади.

Раніше повідомлялося, що Канада запропонувала допомогти Україні у підготовці тренерів для правоохоронців.

Пов`язані новини