УКРАЇНА

«Канада та Україна поділяють спільні цінності»: прем’єр Канади приєднався до привітань із Днем Незалежності

24 серпня, 2018 20:00
УКРАЇНА/«Канада та Україна поділяють спільні цінності»: прем’єр Канади приєднався до привітань із Днем Незалежності
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав Україну з Днем Незалежності, наголосивши, що Канаду та Україну пов’язують міцні зв’язки і країни поділяють спільні цінності.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав Україну з Днем Незалежності, наголосивши, що Канаду та Україну пов’язують міцні зв’язки і країни поділяють спільні цінності.

Про це повідомляє прес-служба канадського прем’єра.

Трюдо нагадав, що Канада була першою західною країною, яка визнала незалежність України.

«Під час мого офіційного візиту в Україну в 2016 році була підписана угода щодо вільної торгівлі між Україною та Канадою, яка стала історичним моментом у дружбі наших країн», — зазначив він.

Також Трюд розповів, що в 2019 році Канада проведе Конференцію з питань реформ в Україні, на якій будуть присутні міністри закордонних справ країн ЄС, «Великої сімки» і НАТО.

«Сьогодні Канада та Україна поділяють спільні цінності — прихильність до демократії, свободи та верховенства закону», — йдеться в заяві канадського прем’єра.

«Слава Україні!», — додав Трюдо.

Раніше Україну з Днем Незалежності привітав Держдеп США.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс записав відеопривітання до 27 річниці незалежності України в прифронтовому селі Катеринівка, що на Луганщині.

Google привітав Україну, присвятивши новий дудл до Дня Незалежності.

Королева Великої Британії Єлизавета II та президент Південної Кореї Мун Дже Ін привітали Петра Порошенка з 27-ю річницею Незалежності України.

Посольство Великої Британії в Києві зняло танцювальне привітання до Дня Незалежності України.

Пов`язані новини