Політика

Канада закликала посилити санкції проти Росії

Політика/Канада закликала посилити санкції проти Росії
Зберегти
Вигляд

Міністерство закордонних справ Канади виступило за посилення санкцій проти Російської Федерації. Про це заявив голова МЗС Канади Стефан Діон під час представлення пріоритетів зовнішньої політики країни, передає Мacleans.

«Санкції, введені проти Росії у відповідь на агресію проти України, діють тільки тому, що вони запроваджені великим числом країн. Канада повинна продовжувати вимагати, щоб ці колективні санкції зберігалися або навіть були посилені», — сказав Діон, цитує «Європейська Правда».

Водночас, за словами міністра, Канада повинна перестати бути практично єдиною країною, яка у відносинах з Росією практикує «політику порожнього стільця».

«Доки ми відмовляємося співпрацювати з Росією через дипломатичні і політичні канали, ми втрачаємо будь-яку можливість підтримати Україну шляхом переговорів», — зазначив Діон.

Нагадаємо, уряд Канади запровадив додаткові економічні санкції проти 14 підприємств та 5 громадян РФ. За даними адміністрації РФ, російська економіка зазнала близько 250 мільярдів доларів збитків від санкцій Заходу.

/фото montrealgazette.com

Пов`язані новини