УКРАЇНА

Каналам «Інтер» та «СТБ» призначили перевірки через новорічні ефіри

11 січня, 2018 15:39
УКРАЇНА/Каналам «Інтер» та «СТБ» призначили перевірки через новорічні ефіри
Зберегти
Вигляд
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила українським телеканалам «Інтер» та «СТБ» позапланові перевірки через їхні новорічні ефіри.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила українським телеканалам «Інтер» та «СТБ» позапланові перевірки через їхні новорічні ефіри.

Про це йдеться у прес-службі Нацради.

Підставою для перевірки є трансляція фільмів, до акторського складу яких входять особи, які внесені Україною до переліку таких, що створюють загрозу національній безпеці.

Відтак, «Інтер» 1 січня показував в ефірі фільми за участі Олега Табакова і Валентини Тализіної  «Москва сльозам не вірить» і «Іронія долі, або З легкою парою!».

Телеканал «СТБ» демонстрував стрічки «Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика», «Іронія долі, або З легкою парою!» «Москва сльозам не вірить», «Любов і голуби» за участі Наталії Варлей, Валентини Тализіної, Олега Табакова і Олександра Михайлова.

Член Нацради Сергій Костинський у Facebook додав цитати Табакова та Тализіної щодо їхньої позиції про Україну.

 «Валентина Тализіна:

«Вони розперезалися там. Я пам'ятаю війну — це страшно. Тому в мене не було сумнівів, що потрібно підписати звернення. Вся бідна Україна зараз розтерзана. Я вважаю, що позиція Росії щодо Криму правильна».

Олег Табаков:
«Але все сталось справедливо. Якби наші українські брати були би розумнішими, вони не стали би дискутувати на цю тему. Навпаки, треба було сказати: «Пробачте нас, Христа заради! Ми на халяву купилися». Тому що ніякого стосунку Крим до України залежної та незалежної не має», — написав Костинський.

Раніше Нацрада оголосила попередження чотирьом каналам медіагрупи «Інтер».

Пов`язані новини