Судячи із заяв, кандидати в президенти мають дуже обмежене бачення того, якою є вища освіта і які є проблеми з її фінансуванням. Таку думку в програмі «Нині вже» на Громадському висловив керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайло Винницький.

«Стосовно розмов з кандидатами, вони зводяться в освіті дуже часто до певного популізму. Різного роду фрази про те що, у нас буде повністю безкоштовна вища освіта, що освіта має якось магічно покращитись в якості якщо гроші будуть іти за студентом. Такого типу фрази показують, що кандидати насправді мають дуже обмежене бачення того, якою є вища освіта і які є проблеми з фінансуванням вищої освіти», — заявив він.

Винницький також зауважив, що за останні 5 років багато реформ у системі освіти вже зроблені.

«Зараз, насправді, питання стоїть в імплементації тих реформ, в тому числі і через нові інституції, як от наше Національне агентство забезпечення якості. Насправді, це агентство, яке щойно розпочало свою роботу і відповідно мова йде про те що ми імплементуємо те, що було заплановано і прийнято в законодавстві ще 5 років тому», — пояснив експерт.

Поділитись: