УКРАЇНА

Кандидатам на службу в Нацполіцію дозволять повторно здавати нормативи

10 квітня, 2018 15:50
УКРАЇНА/Кандидатам на службу в Нацполіцію дозволять повторно здавати нормативи
Зберегти
Вигляд
Кандидатам на службу Національну поліцію даватимуть змогу повторно пройти іспит, якщо вони не вклалися в норматив з першого разу.

Кандидатам на службу Національну поліцію даватимуть змогу повторно пройти іспит, якщо вони не вклалися в норматив з першого разу.

Про це розповів голова Національної поліції Сергій Князєв.

 «Якщо кандидат вмотивований і має бажання служити в поліції, але на фінальному іспиті не вкладається у норматив на декілька секунд, йому дають можливість «підтягнути» свої навички.

Після кількох місяців додаткової підготовки він знову здає іспит. У разі успішної здачі кандидат вступає на службу до лав поліції», — повідомив він.

Він зазначив, за кордоном така практика існує вже давно.

 «Я вважаю, нам необхідно змінити підхід і давати шанс кандидату «підтягнути» за декілька місяців рівень своєї підготовки до належного рівня», — додав Князєв.

Глава Нацполіції додав, що наразі в Академії навчаються 185 курсантів з 12 регіонів України. Серед них — слухачі з Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Київської, Івано-Франківської, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької та Херсонської областей.

Раніше повідомлялося, що поліція розпочинає набір пілотів у новий вертолітний загін.

Пов`язані новини