Канцлер Австрії Себастьян Курц вимагає розширення мандату європейської прикордонної місії Frontex та зміцнення захисту зовнішніх кордонів Євросоюзу від нелегальних мігрантів.

Канцлер Австрії Себастьян Курц вимагає розширення мандату європейської прикордонної місії Frontex та зміцнення захисту зовнішніх кордонів Євросоюзу від нелегальних мігрантів. 

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що Курц планує зробити пріоритетними питання безпеки та боротьби з незаконною міграцією під час головування в Раді Європи. 

«Моя мета полягає у тому, щоб ми досягли політичної домовленості про посилення Frontex, розширення його мандату і зробили крок у бік кращого контролю зовнішніх кордонів ЄС», — сказав канцлер.

Курц заявляє, що необхідно змінити фокус розселення мігрантів та всіляко запобігати прибуттю нових мігрантів.

Раніше Курц запропонував відправляти європейських прикордонників служби Frontex в Африку. На думку очільника австрійського уряду це дозволить запобігти нелегальній міграції у країни Європейського Союзу через Середземне море на човнах.

Frontex — це агентство Європейського Союзу, яке займається охороною зовнішніх кордонів. Це агентство є відповідальним за координацію діяльності національних прикордонних служб та забезпечує надійність кордонів країн-членів ЄС з іншими країнами.

Поділитись: