ENRU

Капітан «Наутілуса» заявив про загибель шведської журналістки від випадкового удару люком

Данський винахідник, творець підводного човна «Наутілус» Петер Мадсен назвав причиною смерті шведської журналістки Кім Валле випадковий удар об люк.

Про це повідомляє The Copenhagen Post.

Зазначається, що його свідчення зачитав в суді прокурор.

За словами Мадсена, він разом з Валле піднімався на капітанський місток. Винахідник нібито відкрив люк вагою 70 кілограмів, але послизнувся, внаслідок чого металеві двері впали на Валле.

Як пояснив капітан, Валле лежала в калюжі крові, тому він визнав, що вона, швидше за все, мертва. Тоді він нібито вирішив накласти на себе руки, але передумав, викинув тіло в море і вирішив затопити підводний човен.

Мадсен і раніше відмовлявся визнати провину в ненавмисному вбивстві, але кається в тому, що викинув тіло журналістки в море.

Тіло знайшли 22 серпня, під час пошуків журналістки Кім Валле, яка зникла із затонулої приватної субмарини «Nautilus».

Човен Nautilus затонув у водах на південь від Копенгагена 11 серпня. 13 серпня рятувальники підняли його на поверхню. Журналістки Кім Уолл на ботрту не було.

Поліція Данії уважає, що підводний човен затопили навмисне.

Підводний човен Nautilus, побудований винахідником Петером Мадсеном, вийшов з Копенгагена ввечері 10 серпня. На борту були двоє людей: Мадсен і журналістка Валле, яка працювала на репортажем про винахідника.

Коли човен затонув, капітан судна — Мадсен — заявив, що журналістка загинула внаслідок нещасного випадку і він поховав її в морі. Мадсен — головний підозрюваний у справі, його арештували.

Пізніше на острові Амагер знайшли тіло жінки без голови, рук та ніг. Експертиза встановила, що знайдене тіло належить Кім Валле.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельна субмарина: що відомо про загибель шведської журналістки Кім Валле

Підписуйтесь на наш канал у Telegram