УКРАЇНА

Каральна психіатрія проти політв’язнів у Криму та чим загрожує «закон Ярової»

5 липня, 2018 14:52
УКРАЇНА/Каральна психіатрія проти політв’язнів у Криму та чим загрожує «закон Ярової»
Зберегти
Вигляд
Конфіденційності більше нема. У Росії з 1 липня набув чинності так званий «закон Ярової». Він зобов’язує операторів зв'язку протягом півроку зберігати записи дзвінків та sms-повідомлень абонентів. Чим загрожує цей проект кримчанам та як можна себе убезпечит? Про це у програмі «Громадське.Крим» о 21:10 говоримо із російським адвокатом Олександром Попковим та юристом Регіонального центру з прав люди

Конфіденційності більше нема. У Росії з 1 липня набув чинності так званий «закон Ярової». Він зобов’язує операторів зв'язку протягом півроку зберігати записи дзвінків та sms-повідомлень абонентів. Чим загрожує цей проект кримчанам та як можна себе убезпечит? Про це у програмі «Громадське.Крим» о 21:10 говоримо із російським адвокатом Олександром Попковим та юристом Регіонального центру з прав людини Віталієм Набухотним.

Також у програмі: як і для чого в Криму продовжують застосовувати каральну психіатрію проти фігурантів політичних «справ» та чому правозахисник, фігурнат так званої «справи Хізб ут-Тахрир» Емір-Усеїн Куку оголосив голодування.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини