Журналіст Громадського Наталка Гуменюк запитала в міністра закордонних справ Швеції, чи впливають Євромайдани на дії Євросоюзу.

 

Відповідь Карла Більдта:

Янукович втратив можливість підтримки Європейського Союзу.  Він просто дрейфує, але в якому  він дрейфуватиме – на схід чи на дно, я не знаю.

Я ніколи не був повністю впевнений, що президент Янукович готовий пройти весь шлях. Він опинився у дуже складній ситуації, бо українська економіка в жахливому становищі, Країні справді потрібні гроші.

Як  громадська думка українців, які заявили про свою підтримку,  може вплинути на подальший розвиток подій, на курс Європейського Союзу щодо України?

Але  загалом все залежить від динаміки того, що відбувається в Україні. Ми бачимо величезну підтримку, це звісно, надихає , водночас у Верховній раді є більшість і Президент, які мають нині інші погляди.

То чи значить щось громадська думка?

Звісно, громадська думка багато значить. Але це не кінець істерії, буде завтра, післязавтра. І все що ми бачимо в Україні має серйозний вплив

Але якщо не говорити про сьогодні, а події найближчого майбутнього, кілька місяців. Що реально може відбуватиметься  під час цієї так званої паузи, яку взяв Янукович?

Слушне питання. Президент Янукович поставив свою країну в становище, коли на неї украй легко тиснути, Він втратив можливість підтримки Європейського Союзу.  Він просто дрейфує, але в якому  він дрейфуватиме – на схід чи на дно, я не знаю.

Поділитись: