Фото:

Sotheby's

Картину «Неаполітанська затока» відомого українського художника-мариніста Івана Айвазовсього продали на аукціоні Sotheby’s за 2,3 мільйона фунтів стерлінгів (77,23 мільйона гривень).

Про це йдеться в повідомленні на сайті Sotheby’s.

Розмір полотна картини сягає 208,5 сантиметра в ширину — це одна з найбільших картин, написаних Айвазовським. Її він створив у 1878 році.

Зазначається, що перед продажем картина перебувала в приватній колекції в Німеччині. За право її придбати змагалося 16 покупців. Стартова ціна перебувала в межах 0,8-1,2 мільйона фунтів стерлінгів.

Фото:

Sotheby's

Іван Айвазовський — видатний український художник-мариніст та баталіст вірменського походження. Є автором понад 6000 різних творів (картин, акварелей, малюнків тощо). За понад шістдесят років творчої кар'єри Айвазовський брав участь у більш як 120-ти художніх виставках, понад половина з яких були персональними.

Окрім слави художника, Айвазовський відомий також як колекціонер, меценат, живописець Головного морського штабу, академік, професор та почесний член Імператорської академії мистецтв, почесний член академій мистецтв в Амстердамі, Римі, Парижі, Флоренції та Штутгарті.

Поділитись: