Екс-керівника Держагентства з питань залучення інвестиції часів Януковича Владислава Каськіва було затримано у Панамі під час спроби в’їхати на територію Коста-Ріки.

Про це в коментарі Громадському розказав заступник генпрокурора України Євген Єнін.

«Він намагався залишити територію Панами і намагався в’їхати на територію Коста-Ріки. Костаріканська відмовила йому у в’їзді. А панамські колеги звернули увагу на те, що навпроти прізвища Каськіва стоїть так звана «червона картка» Інтерполу», – сказав він.

За словами Єніна, Каськіва було тимчасово затримано, панамські правоохоронці звернулись до України, і отримали підтвердження того, що українська сторона підтвердила намір клопотати про екстрадицію Каськіва.

Також Єнін повідомив, що на даний момент Україна вже звернулась до панамської влади із запитом на екстрадицію Каськіва і простить обрати йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на період розгляду цього запиту.

Нагадаємо, що 18 серпня екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів президентсва Януковича Владислав Каськів був затриманий у Панамі.

Поділитись: