Екс-заступник генерального прокурора України Віталій Касько заявив, що в його приватній власності знаходиться лише одна квартира, на яку наразі накладено арешт.

Про це він заявив в ефірі Громадського, коментуючи інформацію про те, що він нібито двічі отримував службове житло від Генпрокуратури, яке згодом було приватизоване.

«В мене немає двох квартир. І ніколи не було. В мене в приватній власності є лише одна квартира, в якій я проживаю, і на яку накладено арешт», – сказав Касько.

За його словами, він отримав єдину службову квартиру від ГПУ в 2008 році, а заяви, про службову квартиру, яку він нібито отримав у 2002 році, не відповідають дійсності.

«Це не підтверджено жодними доказами. Якби ці докази в Генпрокуратури були – цей документ вже давно гуляв би по соцмережах», – зауважив Касько.

В свою чергу, народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко, підтвердив в коментарі Громадському, що звернувся із запитом до НАБУ з проханням перевірити законність набуття екс-заступником Генпрокурора Віталієм Каськом прав на нерухоме майно.

 

 

 

За словами Луценка, у його розслідуванні щодо напівлегальної приватизації представниками силових структур квартир у Києві з’явилось прізвище Каська.

«Я звернувся до НАБУ за підслідністю. В НАБУ розслідувати відмовились. Я пішов в суд, і суд сказав, що треба розслідувати», – сказав депутат.

Однак він заявляє, що йому не повідомлялось про паралельне розслідування ГПУ у цій справі.

Нагадаємо, раніше у Генпрокуратурі заявили, що Каську повідомлено про підозру у шахрайстві, яке пов'язане зі службовими квартирами.

Поділитись: