Збройні сили підтвердили, що в катастрофі винищувача Су-27УБ на Вінниччині загинув військовослужбовець Повітряних сил Національної гвардії США.

«Внаслідок авіаційної катастрофи загинуло двоє пілотів – екіпаж літака. Другим членом екіпажу був військовослужбовець Повітряних сил Національної гвардії США», — заявили у командуванні Повітряних сил Збройних сил України.

Близько 17:00 16 жовтня у районі села Уланів, що на Вінниччині, під час міжнародних навчань «Чисте небо – 2018» впав винищувач Су-27УБ. У Генштабі повідомили, що загинули двоє пілотів. Один з них — заступник командира з авіації повітряного командування «Схід» полковник Іван Петренко.

Незважаючи на катастрофу, військові навчання продовжили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катастрофа винищувача СУ-27 на навчаннях: що відомо

Су-27 — радянський важкий багатоцільовий високоманевровий всепогодний винищувач четвертого покоління. У 1982 році літак взяли на озброєння Радянських ВПС. Станом на 2017 рік ЗСУ мали 35 таких винищувачів. Зазначимо, що Су-27УБ є двомісною навчально-бойовою модифікацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як і коли розбивался військові літаки СУ в Україні

Міжнародні авіаційні навчання «Чисте небо — 2018» в Україні розпочались 9 жовтня та триватимуть до 19. У них бере участь США, Румунія, Польща, Бельгія, Данія, Велика Британія та Північна Ірландія, Нідерланди, Греція та Естонія.

Поділитись: