Політика

Консервативні католики незадоволені політикою Папи Франциска

Політика/Консервативні католики незадоволені політикою Папи Франциска
Зберегти
Вигляд
У Римі з’явилися постери, які звинувачують Папу римського Франциска у атаці на консервативне крило Католицизму.

У Римі з’явилися постери, які звинувачують Папу Римського Франциска у атаці на консервативне крило Католицизму. Про це повідомляє Reuters.

Постери, які розклеїли містом невідомі особи в ніч на 4 лютого, містять фотографію Папи Римського із суворим виразом обличчя та підпис: «Де твоє милосердя?»

Текст розцінили, як натяк на заходи, націлені на боротьбу з консерваторами.

Також постери містять повідомлення «обезголовлення лицарів Мальти», давнього католицького ордена, який нині займається благодійністю по всьому світу.

Постери з’явились через кілька годин після того, як Ватикан анонсував ім’я особистого представника Папи у неспокійному ордені. Даний крок послабляє позиції консервативного кардинала Реймонда Лео Берка, який був об’єктом критики Папи починаючи з 2014 року.

Берк наразі є одним із найбільш впливових консервативних католицьких лідерів у США. Він неодноразово критикував право на аборт і навіть заявляв, що католики, які голосували за кандидатів, що виступають проти заборони на аборт, зробили смертний гріх.

Нещодавно він заявляв, що Демократична партія США через свою позицію по репродуктивним правам ризикує перетворитися на «партію смерті». Також він відмовився від заснування фонду для постраждалих від сексуальних домагань, які діють в інших єпархіях.

У зверненні, який Ватикан видав 4 січня, Франциск призначив архієпископа Анжело Беччіу своїм представником у ордені, допоки не пройдуть вибори нового Майстра.

Постери видалися тим загадковішими, що були написані на романеско — робітничому діалекті Риму.

Міська влада наклеїла на постери білі аркуші з надписом «нелегальна реклама», оскільки розклейка відбувалася без отримання дозволу і сплати відповідних зборів.

До сих пір Ватикан ніяк не прокоментував новину про розклейку таких постерів. Проте священик Антоніо Спадаро, близький до Папи, повідомив: «Це знак того, що Франциск робить добру роботу, яка дратує багатьох людей».

Раніше Папа Франциск застерігав світ від появи

Раніше Папа Франциск застерігав від появи «нового Гітлера» у світлі зростання в світі правого популізму.

До цього він закликав церкви не допускати насильства над дітьми і дозволив священикам відпускати «гріх аборту».

Також Франциск закликав поважати гомосексуалів і транссексуалів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Пов`язані новини