УКРАЇНА

Катування в анексованому Криму та як «Артек» залишив людей без доступу до моря

21 березня, 2018 23:16
УКРАЇНА/Катування в анексованому Криму та як «Артек» залишив людей без доступу до моря
Зберегти
Вигляд
Ексклюзивний репортаж Наталки Гуменюк із окупованого Криму, інтерв'ю із севастопольским активістом Олексієм Шестаковичем та що відбувається з політв'язнем Володимиром Балухом, який відмовився від прийому їжі у СІЗО.

Море за парканом: ексклюзивний репортаж Наталки Гуменюк із окупованого Криму про те, як «Артек» «з'їв» землі Гурзуфа та залишив людей без доступу до моря. Про це сьогодні у програмі «Громадське.Крим» о 21:00. 

Також у випуску: 

  • «Кажи "Я тварина!"»: інтерв'ю із севастопольским активістом Олексієм Шестаковичем про те, як його катували ФСБшники під час затримання.
  • Голодування, як останнє право — що відбувається з політв'язнем Володимиром Балухом, який відмовився від прийому їжі у СІЗО.
  • «Небажані релігії» — експерт Кримської правозахисної групи Олександр Седов про свіже дослідження утисків релігійних конфесій в окупованому Криму.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Більше про:
# анексія криму
Пов`язані новини