Чи можливо зробити успішний бізнес на каві в Україні та як формується ціна на напій? Про це говоримо сьогодні о 21:00 в програмі «Простономіка».

До того, як ваша кава опиниться у горнятку, зерна проходять з десяток сходинок у світовому споживчому ланцюжку. Ця індустрія охоплює понад 25 мільйонів дрібних кавових фермерів на планеті. Чи можливо зробити успішний бізнес на каві в Україні та як формується ціна на напій? Про це говоримо сьогодні о 21:00 в програмі «Простономіка».

Кава — другий за обсягами торгівлі біржовий товар після нафти. То ж розберемося, як працюють товарні біржі та які продукти з вашого столу мають майже однакову ціну по всьому світу.

Також у випуску ми спробуємо не вигадувати велосипед, а розповісти, як на ньому безпечно пересуватися містом. Скільки коштує якісна міська велоінфраструктура? Скільки грошей на неї є у бюджеті? Та головне — коли ж вона з’явиться? Про це говоритимемо із Анною Даниленко, куратором з велосипедних питань Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Заробітки на туристах, страхування мандрівників та де шукати дешеві квитки в Європу

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: