Комерційного директора та начальника відділу постачання публічного акціонерного товариства «Сумихімпром» підозрюють у купівлі товару за завищеною ціною на понад 3 мільйони гривень.

Слідство встановило, що в січні-лютому 2018 року комерційний директор та начальник відділу постачання придбали вапно 3-го сорту під виглядом вапна 2-го сорту за суттєво завищеною ціною.

За оцінками спеціалістів, вартість товару завищена на понад 3 мільйони гривень.

Працівникам вручили підозру 15 листопада, їхні дії кваліфікували за ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 364 (умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке спричинило тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою).

Їм загрожує позбавлення волі від 3 до 6 років позбавлення волі (з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

У вересні Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування за фактом купівлі американських локомотивів компанії General Electric для Укрзалізниці за завищеними цінами.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile