ENRU

Керівник Фонду держмайна назвав «політичною грою» підозру щодо нього

Виконувач обов'язків директора Фонду державного майна Віталій Трубаров назвав «політичною грою оточення Луценка» підозри щодо нього.

Про це він написав у Facebook.

«Щодо заяви Генерального прокурора Юрія Луценка про нібито порушення при приватизації частини приміщення МінАПК. Це ніщо інше, як політична гра оточення генерального прокурора напередодні прозорої і конкурентної приватизації, яка не всім подобається, але яка відбудеться в наступному році», — написав він.

Він зазначив, що майно, яке фігурує у справі, належало державному підприємству, органом управління якого було Мінагрополітики та не було заборонено до приватизації.

Він додав, що у 2011 році був підписаний договір про оренду цієї нерухомості.

«Як і передбачено законодавством України, здійснення невід'ємних поліпшень підтверджується, зокрема, висновком незалежної аудиторської компанії, який підтверджує виконання зазначених ремонтних робіт, а також звітом про оцінку виконаним незалежним суб’єктом оціночної діяльності, яким в тому числі було проведено ідентифікацію невід'ємних поліпшень та підтверджено наявність таких поліпшень. До того ж, зазначене, підтверджувалось висновком експерта Київського інституту судових експертиз», — ідеться у повідомленні.

Раніше генпрокурор повідомив, що прокуратура допитала і підготувала підозру керівнику Фонду Держмайна України Віталію Трубарову. Гройсман заявив, що не бачить підстав відстороняти Трубарова.