УКРАЇНА

Керівник Фонду держмайна назвав «політичною грою» підозру щодо нього

23 листопада, 2017 19:33
УКРАЇНА/Керівник Фонду держмайна назвав «політичною грою» підозру щодо нього
Зберегти
Вигляд
Виконувач обов'язків директора Фонду державного майна Віталій Трубаров назвав «політичною грою оточення Луценка» підозри щодо нього.

Виконувач обов'язків директора Фонду державного майна Віталій Трубаров назвав «політичною грою оточення Луценка» підозри щодо нього.

Про це він написав у Facebook.

«Щодо заяви Генерального прокурора Юрія Луценка про нібито порушення при приватизації частини приміщення МінАПК. Це ніщо інше, як політична гра оточення генерального прокурора напередодні прозорої і конкурентної приватизації, яка не всім подобається, але яка відбудеться в наступному році», — написав він.

Він зазначив, що майно, яке фігурує у справі, належало державному підприємству, органом управління якого було Мінагрополітики та не було заборонено до приватизації.

Він додав, що у 2011 році був підписаний договір про оренду цієї нерухомості.

«Як і передбачено законодавством України, здійснення невід'ємних поліпшень підтверджується, зокрема, висновком незалежної аудиторської компанії, який підтверджує виконання зазначених ремонтних робіт, а також звітом про оцінку виконаним незалежним суб’єктом оціночної діяльності, яким в тому числі було проведено ідентифікацію невід'ємних поліпшень та підтверджено наявність таких поліпшень. До того ж, зазначене, підтверджувалось висновком експерта Київського інституту судових експертиз», — ідеться у повідомленні.

Раніше генпрокурор повідомив, що прокуратура допитала і підготувала підозру керівнику Фонду Держмайна України Віталію Трубарову. Гройсман заявив, що не бачить підстав відстороняти Трубарова.

Більше про:
# Фонд держмайна
Пов`язані новини