ENRU

Керівник штабу Трампа Манафорт подав у відставку

Af7a34fa5edb1754d8481b751344a8a3
Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів від Партії регіонів, коли він був консультантом Януковича, архів NBC NewsWire

Керівник передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа і екс-консультант Віктора Януковича Пол Манафорт подав у відставку. Про це повідомляється на офіційному сайті Дональда Трампа.

«Цього ранку Пол Манафорт запропонував мені свою відставку з кампанії, тож я її прийняв. Я дуже вдячний за його велику роботу, яка допомогла нам опинитися там, де ми є сьогодні і, зокрема, його робота веде нас через процес делегування і конвенції. Пол справжній професіонал, і я бажаю йому великого успіху», — сказав Трамп.

Раніше The New York Times написала, що Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів від Партії регіонів. Після цього Трамп понизив голову свого штабу Манафорта.

Громадське вирішило проаналізувати, яким чином Трамп пов’язаний із Росією та що його об’єднує з «істеблішментом» Кремля. Читайте публікацію 

Зв’язки Дональда Трампа з Росією (IНФОГРАФІКА)

В НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище керівника штабу кандидата в Дональда Трампа — Пола Манафорта. Однак довести його причетність до корупційних схем «регіоналів» буде складно.

За інформацією народного депутата Сергія Лещенка, Манафорт отримав більше 12,7 мільйонів доларів від Партії регіонів.

Брайан Боннер, головний редактор Kyiv Post, в ефірі Громадського висловив думку, що Манафорт став піар-катастрофою для Дональда Трампа.