Життя

Керівника пасажирських перевезень «Укрзалізниці» звільнено через нарікання на сервіс

Життя/Керівника пасажирських перевезень «Укрзалізниці» звільнено через нарікання на сервіс
Зберегти
Вигляд

Правління державного акціонерного товариства «Укрзалізниця» ухвалило рішення припинити повноваження Ігоря Бреуса на посаді в.о. директора з пасажирських перевезень і сервісу.

Приводом для цього стала поширена ЗМІ інформація про вкрай незадовільну ситуацію щодо організації роботи у пасажирському секторі залізничного транспорту, йдеться у повідомленні прес-служби «Укрзалізниці».

«Укрзалізниця» позиціонує себе як перевізник, що прагне удосконалити якість та сервіс і очистися від будь-яких проявів корупції чи бездіяльності посадових осіб. На керівних посадах менеджмент компанії прагне бачити відповідальних, фахових, сумлінних та активних управлінців, які ефективно налагоджують виробничі процеси та викорінюють такі випадки, які кидають тінь на роботу компанії, підривають довіру до розпочатих реформ», – наголосили у держхолдингу.

В «Укрзалізниці» нагадали, що в компанії триває конкурсний відбір керівників філій та різних напрямків роботи галузі. «Так само прозоро буде обрано нового керівника, який у подальшому куруватиме напрямок пасажирських перевезень і сервісу», - повідомили в компанії.

Нагадаємо, що поляк Войцех Бальчун виграв конкурс на посаду голови «Укрзалізниці

/Фото telegraf.com.ua

Пов`язані новини