Політика

Керівника Закарпатської митниці Колеснікова не звільняли з посади – ДФСУ

Політика/Керівника Закарпатської митниці Колеснікова не звільняли з посади – ДФСУ
Зберегти
Вигляд

Державна фіскальна служба повідомила, що Володимир Колесніков залишається керівником митниці Закарпаття. Але з 27 квітня він перебуває на лікарняному, повідомила прес-служба ДФСУ.

«Керівником Закарпатської митниці є Володимир Колесніков, який обіймає цю посаду з вересня минулого року. За станом здоров'я з 27 квітня поточного року він перебуває на лікарняному», — йдеться у повідомленні ДФСУ.

«З огляду на це, у період з 28 по 29 квітня виконання обов’язків керівника Закарпатської митниці покладалося на його заступника Олександра Гребьонкіна», — пояснили у фіскальній службі.

Нагадаємо, раніше голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звернувся до прем’єра Володимира Гройсмана з проханням звільнити його з посади у зв'язку з неузгодженою з ним зміною начальника Закарпатської митниці Колеснікова. На його думку, це було зроблено в інтересах «сигаретної мафії», що займається контрабандою тютюнових виробів у країни ЄС.

В свою чергу, Гройсман відмовився ініціювати подання на звільнення Геннадія Москаля. Натомість, прем’єр пропонує Москалю спільну роботу з протидії контрабанді в регіоні.

Після цього Москаль вирішив піти у відпустку на невизначений термін.

Пов`язані новини