Таке припущення висловив генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко. Сам Зозуля заявив, що готовий повернутися в «Дніпро».

У керівництві «Дніпра» не виключають повернення в команду українського нападника Романа Зозулі, який зараз є гравцем іспанського «Бетіса».

Таке припущення висловив генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко в ефірі телеканалу «Футбол 1».

«Такий варіант не виключений. Але як мені підказує досвід, наші футбольні інстанції настільки консервативні, що самі бояться таких прецедентів», – сказав він.

Також Стеценко зазначив, що ФІФА і УЄФА будуть відслідковувати можливе рішення Федерації футболу України з погляду правомірності і неможливості повторення подібних прецедентів у майбутньому.

Раніше агент Зозулі Володимир Кузьменко заявив, що повернення в колишній клуб – один із варіантів подальшого продовження кар'єри гравця. Сам Зозуля заявив, що готовий повернутися в «Дніпро».

Раніше ФІФА схвалила повернення українського нападника «Бетіса» Романа Зозулі у «Дніпро», однак заборона на трансфери для українського клубу перешкоджає переходу.

Зазначається, якщо футболіст повернеться в український колектив, тоді не буде порушено правило ФІФА, згідно з яким протягом одного сезону гравець не може виступати за більш ніж три команди.

Нагадаємо, Зозуля 31 січня перейшов з «Бетіса» до «Райо Вальєкано» на правах оренди, але змушений був через день повернутися. Фанати «Райо» (ультралівого спрямування) звинуватили його в нацизмі і агресивно вимагали аби він забирався з клубу. Зозулю підтримали іспанська ліга, «Бетіс», ФФУ.

«Райо Вальєкано» запропонував йому повернутися і гарантував безпеку, але українець відмовився через постійні акції протесту і погрози з боку фанатів «Райо».

Як політика втручається і тисне на спорт, чому фанати затаврували українця, чим це загрожуватиме ультрас і футболісту – читайте в огляді Громадського.

Зозуля проти Райо Вальєкано: Як іспанські фанати затаврували українського футболіста.

Поділитись: