Супрун заявила про те, що за відсутності кворуму депутатів комітету, засідання комітету перетворилося на публічний брифінг.

Керівництво Міністерства охорони здоров’я всім складом залишило засідання профільного комітету.

На порядку денному планували розглянути 16 питань, серед яких міжнародні закупівлі, ситуація щодо відкриття філіалів Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України», повідомляє кореспондентка Громадського.

Засідання розпочалося із заяви Богомолець про повторне надання копій договорів про міжнародні закупівлі комітетові, адже за першим запитом МОЗ відмовив надати копії.

На засіданні профільного комітету був присутній Борис Тодуров, директор «Інституту серця».

У свою чергу, Супрун заявила про те, що за відсутності кворуму депутатів комітету, засідання комітету перетворилося на публічний брифінг.

Після цього керівництво МОЗ повним складом покинуло засідання комітету.

Відсутні на комітеті депутати: Оксана Корчинська («Радикальна партія Олега Ляшка»), Олексій Кириченко («Радикальна партія Олега Ляшка»), Тетяна Донець («Народний Фронт»), Сергій Березенко («Блок Петра Порошенка»), Костянтин Яриніч («Блок Петра Порошенка»), Олександр Біловол (Партія «Відродження») і Андрій Шипко (Партія «Відродження»).

«Ми не можемо розглядати питання без присутності сторони, яка має нести відповідальність», — заявила голова комітету Ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець.

Раніше під час засідання Супрун повідомила, що Міністерство охорони здоров'я створить всеукраїнську мережу кардіологічних центрів.

Поділитись: