Життя

Керівництво редакції РБК звільнили з холдингу

Життя/Керівництво редакції РБК звільнили з холдингу
Зберегти
Вигляд
Про нові призначення буде оголошено пізніше

Шеф-редактор РБК Єлізавєта Осєтінськач, головний редактор РБК Роман Баданін і головний редактор газети РБК Максім Солюс звільнені. Відповідний прес-реліз опублікований на сайті холдингу.

Повідомляється, що їх останній робочий день - 13 травня, а про нові призначення буде оголошено пізніше.

«Останнім часом ми багато розмовляли про те, як далі розвивати РБК, і в цих розмовах не змогли прийти до єдиної думки у частині важливих питань, тому вирішили розійтись. Я хочу подякувати Єлізавєтє, Роману і Максіму за роботу і за внесок у розвиток компанії», - повідомив генеральний директор РБК Ніколай Молибог.

Осєтінская працювала шеф-редактором РБК з кінця 2013 року, до цього керувала російською версією журналу Forbes, була головним редактором сайті Вєдомості.ру.

Солюс був призначений головним редактором газети РБК навесні 2014 року. Раніше майже 10 років працював в газети Вєдомости заступником головного редактора.

Баданін очолював інформаційне агентство РБК з січня 2014 року. До цього був шеф-редактора forbes.ru.

РБК – один з провідних мультимедійних холдингів Росії. Веде операційну діяльність в сегментах інтернет, телебачення і преса. Холдинг РБК входить в групу «Онексім», власником якої є мільярдер Міхаіл Прохоров.

Пов`язані новини