Міський голова Харкова Геннадій Кернес обіцяє, що не допустить у місті сепаратистських безладів. Про це йдеться у зверненні, опублікованому на офіційному сайті Харківської міськради.

"Відповідально заявляю: поки я керую Харковом, ніяких референдумів і "ХНР" в нашому рідному місті не буде. Як не буде проголошення ніяких інших геополітичних новоутворень. Всі спроби повторити у нас Слов'янськ або Луганськ міська влада присіче швидко і жорстко. Прошу цих людей запам'ятати – Харків був, є і буде частиною єдиної і неподільної України", — йдеться в зверненні Кернеса, 

Він також зазначив, що в місті є сили, зацікавлені в дестабілізації ситуації до Дня міста (23 серпня).

"Я знаю, що в місті діють сили, зацікавлені розгойдати ситуацію, вони використовують брудні прийоми та "кишенькові" ЗМІ, повідомляючи, що до 23 серпня в місті нібито готується референдум, і тут буде оголошена так звана "ХНР"... 23 серпня ми збираємося відзначити дороге нам свято – День міста та День визволення Харкова. Якщо знайдеться хтось, хто вирішить зіпсувати його харків'янам, хтось, хто побажає влаштувати в Харкові провокації, нехай знають – городяни їм цього не пробачать. І не забудуть", — йдеться в зверненні.

Кернес впевнений, що харків'яни не піддадуться на провокації і збережуть мир в місті. "Псевдореферендуми і подібні дії принесли жителям Донбасу та Луганської області тільки війну, руйнування і горе. Вірю, що наші люди проявлять властиві їм спокій і мудрість, не піддадуться на провокації і зроблять все, щоб зберегти спокій і мир. Збережемо Харків для себе і наших дітей", — йдеться в зверненні харківського міського голови.

Поділитись: