Політична партія «Блок Кернеса — Успішний Харків» висунула кандидатом на посаду міського голови Харкова чинного мера Геннадія Кернеса.

Про це заявив перший заступник мера Харкова Ігор Терехов на партконференції 23 вересня, передає пресслужба партії.

Кернеса обрали кандидатом на безальтернативній основі — його кандидатуру підтримали одноголосно. Він також очолив список кандидатів у депутати міськради від «Блоку Кернеса — Успішний Харків».

Зазначимо, оскільки Кернеса висунули від партії, виборча комісія може прийняти його документи через довірену особу. Це дасть Кернесу можливість перемогти вибори, навіть якщо в той час він ще перебуватиме у Німеччині на лікуванні.

Що з Кернесом?

15 вересня у міськраді Харкова підтвердили, що Кернес захворів на коронавірус. Він перебував у лікарні у стабільно важкому стані.

Попри погіршення стану, 15 вересня Кернес на своїй сторінці у Facebook наголосив: «У Харкові у мене є вся необхідна допомога, поруч сім’я, команда, я впевнений, що швидко почну одужувати».

Ввечері 16 вересня Геннадія Кернеса евакуювали бортом Bombardier Challenger 604 до Німеччини. До термінала аеропорту його доставили машини швидкої та автомобілі з номерами «0202», якими користується охорона й оточення Кернеса.

Як він там?

Терехов розповів журналістам, що Кернес планує найближчим часом повернутися до Харкова. Як передає «Укрінформ», він сказав, що життєдіяльності Кернеса нічого не загрожує.

«Він проходить курс реабілітації у зв’язку із хворобою і найближчим часом планує повернутися до Харкова. Всі інсинуації з приводу здоров'я Геннадія Кернеса — надумані нашими політичними опонентами навмисно, щоб, на їхню думку, понизити рейтинг Харківського міського голови», — вважає він.

Поділитись: