Фахівці підозрюють, що таким чином в Кремлі намагались дізнатись плани майбутньої адміністрації у Вашингтоні.

Російське хакерське угруповання атакувало американські аналітичні центри через кілька годин після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах в США.

Про це з посиланням на дані американських експертів з кібербезпеки, повідомляє агентство Reuters.

Фахівці підозрюють, що таким чином в Кремлі намагаються отримати інформацію про майбутню адміністрацію у Вашингтоні. Три компанії зі сфери кібербезпеки повідомили агентству, що відстежують фішинг-кампанію російських кіберзлочинців, яких підозрюють у зламі комп'ютерних систем Демократичної партії перед виборами.

«Можливо, зараз вони поспіхом намагаються отримати доступ до деяких ресурсів, які дозволять їм краще зрозуміти, що відбувається у Вашингтоні після виборів і під час перехідного періоду», – вважає провідний експерт компанії AlienVault Джеймі Бласко.

Повідомляється, що одним з об'єктів атак нібито стала Рада з міжнародних відносин. Про це розповів співробітник цього аналітичного центру Адам Сегал.

Також зауважується, що співробітники російського посольства у Вашингтоні не відповіли на дзвінки журналістів агентства, а у ФБР відмовилися від коментарів.

Нагадаємо, США офіційно звинуватили російські компанії у хакерських атаках з метою втручання у виборчий процес. 

Раніше в Демократичній партії США заявляли про неодноразові атаки російських хакерів на комп’ютерні системи організації.

Поділитись: