Хакери зламали електронну пошту Роберта Отто — голови підрозділу з російської внутрішньо політики у відділі по Росії і Євразії Бюро розвідки й досліджень Держдепартаменту США

Хакери зламали електронну пошту Роберта Отто — голови підрозділу з російської внутрішньо політики у відділі по Росії і Євразії Бюро розвідки й досліджень Держдепартаменту США.

Про це повідомляє «Коммерсант».

Зазначається, що у мережу потрапили листи з його особистої скриньки на сервері Gmail. Більша частина листів присвячена роботі.

Значну частину листування складають посилання на статті з російських видань, якими Отто ділиться зі своїми колегами і друзями, або які ті надсилають йому. Найчастіше мова йде про посилання на матеріали «Нової газети», The New Times, «Слона», «Ведомостей», РБК, «Комерсант», «Ехо Москви», Meduza, The Insider. Часто зустрічаються посилання на аналітичні статті Московського центру Карнегі.

Видання зазначає, що Отто цікавиться й постами відомих політичних та громадських діячів у соцмережах.

У його листах зустрічаються посилання на твіти глави Центру стратегічних розробок (ЦСР) Олексія Кудріна, головного редактора «Ехо Москви» Олексія Венедиктова і керівника МІА «Росія сьогодні» Маргарити Сімоньян. Також його увагу привертає сторінка в «ВКонтакте» екс-міністра оборони самопроголошеної «Донецької народної республіки».

Держдеп ще не підтвердив і не спростував автентичність листів. Також невідомо, чи був цей випадок злому одиничним або входив в серію кібератак.

Днем раніше видання Foreign Policy повідомило про злам поштової скриньки високопоставленого співробітника підрозділу Держдепартаменту США, що відповідає за розвідувальну діяльність щодо Росії. Проте імені чиновника та зміст листів не було названо.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: