Сервери партії «Вперед» кандидата у президенти Франції Еммануеля Макрона зазнали хакерських атак.

Сервери партії «Вперед» кандидата у президенти Франції Еммануеля Макрона зазнали хакерських атак.

Про це повідомили у партії, зазначивши, що стали жертвами «масованого та скоординованого» зламу її серверів, — передає BBC.

Зазначається, що представники виборчого штабу вважають, що метою хакерів є вплив на політичну ситуацію в країні напередодні другого туру президентських виборів 7 травня.

Повідомляється, що зловмисники могли отримати доступ до 9 гігабайт листування членів партії та учасників передвиборчої кампанії Макрона.

Хакери опублікували дані на сайті pastebin.com у п'ятницю, 5 травня ввечері, коли сплив термін ведення кампанії та будь-якої агітації.

Виборча комісія Франції вже звернулася до ЗМІ із попередженням про заборону розповсюдження змісту оприлюднених матеріалів. 

У штабі Макрона не називають можливих винуватців, проте вказують на схожість подібного витоку напередодні виборів у США. Тоді Демократична партія США, яка також піддалася хакерським атакам, звинуватила Росію. 

Раніше представники партії Макрона вже повідомляли про хакерські атаки з боку Росії, проте в РФ спростовують ці звинувачення.

Раніше повідомлялося, що результати опитування свідчать про перемогу Макрона над Ле Пен у теледебатах.

Нагадаємо, 7 травня у Франції відбудеться другий тур президентської виборів. Згідно з даними опитувань, Макрон випереджає Марін Ле Пен на 20 відсотків.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: